Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

EN UYGUN VRF İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

 

En Uygun VRF iklimlendirme sistemleri olarak, 12 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. Klimanist Group; bünyesinde bireysel ve kurumsal iklimlendirme sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları: Mitsubishi Heavy İndustries, Sharp, GE appliances ve kendi markası olan Sigma ile işbirliği içerisindedir.

Genel çalışma prensiplerimizin başlında yer alan müşteri memnuniyeti odaklı ve yenilikçi bir çözüm ortaklığı sunan En Uygun VRF, müşterilerine en uygun ve en kaliteli hizmeti vermekte ve faaliyetlerini dürüstlük, uyum ve anlayış temeline oturtmaktadır. Klimanist Group ile ürettiğimiz çözümlerin arasında; split, multi, ticari ve VRF klima sistemleri için keşif, satış, satış sonrası servis, montaj, tesisat uygulamaları, bakım, onarım, yer değişim işlemleri ve sarf malzeme satışı hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.

En Uygun VRF bünyesinde bulunan deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamakta ve iletişim alanında güçlü bir portföy oluşturmaktadır. İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veriyor olup, Türkiye’nin tüm şehirlerinde de faaliyet göstermektedir. İhtiyacınız olan kaliteli çözümleri sunarken, en uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Kurumsal İklimlendirme ve Klima sistemlerini en uygun fiyatlarla size sunabilmek için, dört mevsim buradayız.Hemen bizimle iletişime geçip bilgi alabilir veya projeniz var ise teklif alabilrsiniz !

EN UYGUN VRF SİSTEMLERİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN !